Ekibimiz

avukat-ahmet-ekin

Av. Ahmet EKİN

30 Eylül 1989 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamlayan Ekin, 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2012 yılında tamamladı.

av-mehmet-ali-yildirim

Av. Mehmet Ali YILDIRIM

1996 yılında Mersin/Tarsus’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tarsus’ta tamamladıktan sonra Mersin Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesinden 2015 yılında mezun oldu.

av-mehmet-can-civan

Av. Mehmet Can Civan

Av. Mehmet Can Civan, 1999 tarihinde Almanya’nın Augsburg ilinde doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Almanya’da tamamladıktan sonra Leonhard-Wagner Gymnasium’da eğitimine devam etmiştir. 2018 yılında Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2022 yılında tamamlamış ve Mersin Barosu’nda avukatlık stajına başlamıştır.

stj-av-ezgi-demirocak-blackwhite

Stj. Av. Ezgi Demirocak

2000 yılında Mersin’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Mersin’de tamamladıktan sonra Mehmet Adnan Özçelik Lisesinden 2019 yılında mezun oldu. Kırklareli Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2023 yılında mezun oldu. Hukuk Fakültesindeki yükseköğreniminin son yılında Kırklareli’nde Miras Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda çalıştı.

stj-av-nesrin-kosar-blackwhite

Stj. Av. Nesrin Koşar

2000 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamladıktan sonra Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi’nden 2018 yılında mezun oldu. 2022 yılında Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Avukatlık stajını Ekin Hukuk Bürosu’nda devam ettirmektedir.

av-baris-harman-blackwhite

Av. Barış Harman

1996 yılında Mersin’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamladıktan sonra Mersin Doğa Koleji Anadolu Lisesi’nden 2015 yılında mezun oldu. 2016 yılında Çağ Üniversitesi’nde eğitim hayatına başladığı lisans eğitimini 2020 yılında tamamladı. İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda avukat olarak sürdürmektedir.

eda-abdan

Eda ABDAN

Mersin’de doğmuştur. Ekin Hukuk Bürosu’nda Yönetici asistanı olarak görev yapmaktadır.

Başa dön tuşu